Voucher

Prezent na każdą okazje
dla twoich bliskich

Voucher Studio nagrań oferuje: nagranie i obróbkę dźwięku. Kursy: Mix i Mastering, produkcja muzyki, lekcje wokalne, technik nagraniowe. Idealny prezent dla Twoich bliskich.

KUP ONLINE 
JEDEN Z NASZYCH PAKIETÓW

1

NAGRANIE WOKALU I OBRÓBKA

Jeżeli ktoś z Twoich znajomych śpiewa spraw mu prezent. Zrealizujemy dla niego nagranie, następnie poddamy obróbce dźwiękowej, tak by otrzymał gotowy produkt muzyczny którym może się pochwalić całemu światu. Każdy muzyk marzy o takim prezencie, a pakiet zawiera kompleksową usługę nagraniową, która otworzy przed nim furtkę i pozwoli rozwinąć swoją karierę oraz spełnić marzenia.

2

KURS - NAGRANIOWY

Jeżeli ktoś z twoich bliskich jest początkującym lub zaawansowanym muzykiem bądź producentem muzycznym, ten rodzaj kursów na pewno będzie doskonałym prezentem dla niego. Uczymy jak nagrywać instrumenty lub zarejestrować dźwięki, pokazujemy w jaki sposób podejść do rejestracji w pomieszczeniach studyjnych jak i zarówno w trudnych warunkach akustycznych. Przekazujemy wiedzę na temat rodzajów, technik i zastosowań mikrofonów, a także uczymy obsługi sprzętu audio tak by móc nie ograniczać swojej kreatywności muzycznej.

Voucher Studio nagrań kurs technik nagraniowych, nagrania studyjne, jak nagrywać wokal, instrumenty

3

KURS - MIX+MASTERING (obróbka dźwięku)

Po skończeniu aranżacji lub kompozycji niezbędna jest obróbka dźwięku tak aby utwory muzyczne zachowywały pewne normy i aspekty brzmieniowe. Jeżeli ktoś z twoich bliskich zajmuje się produkcją muzyki to może być to idealny prezent dla niego. Nasi realizatorzy dźwięku pokażą swoje techniki miksowania i kreowanie brzmienia poszczególnych instrumentów lub głosów w każdym gatunku muzyki. Cały proces obróbki dźwięku polega nie tylko na ćwiczeniach słuchowych ale także na znajomości procesorów efektów dźwiękowych i ich parametrów zarówno cyfrowych jak i analogowych. Dzięki nam możecie stać się profesjonalnym realizatorem nagrań muzycznych.

Voucher Studio nagrań kurs technika obróbki dźwięku, mix i mastering, jak zrobić dobre brzmienie ytworu

4

KURS - PRODUKCJA MUZYKI

Pokażemy nasze techniki w produkowaniu muzyki każdego gatunku. To kurs dla początkujących jak i dla zaawansowanych producentów, Poznasz obsługę programów oraz narzędzi potrzebnych do produkcji muzyki, a także nasze sztuczki, które zdecydowanie pomogą Ci pójść o krok do przodu, umiejętności które nabędziesz pomogą Ci w twórczości, a twoja kreatywność nie będzie już ograniczona z powodu braku wiedzy na temat technik i obsługi programów. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania które cię nurtują, a ty staniesz się lepszym producentem!

Voucher Studio nagrań kurs z produkcji muzyki , kompozycja utworu, aranżacja utworu , producenci muzyczni

5

WARSZTATY WOKALNE

Zajęcia prowadzone w grupie, przez trenerkę wokalną oraz pianistę. Grupy składają się z 5 uczestników i są prowadzone co tydzień. Cykl ten trwa łącznie 20 godzin. Dzięki tym warsztatom nauczycie się rozmaitych technik wokalnych (emisji głosu), pracy nad prawidłowym oddechem, ćwiczeń dykcyjnych, pracy z mikrofonem. Spotkania odbywają się w profesjonalnym studio nagrań dzięki temu uczestnicy mają dużą styczność ze światem muzyki, sprzętu i instrumentów, jednym z nich jest fortepian koncertowy przy pomocy którego pianista zagra akompaniament utworów przeznaczonych do ćwiczeń. Cały cykl kończy się nagraniem studyjnym każdego z uczestników w ich indywidualnym wykonaniu utworu muzycznego opracowanego podczas zajęć.

Voucher Studio nagrań kurs, lekcje, warsztaty wokalne, śpiew, techniki wokalne, emisja głosu

6

PRÓBY DUBBINGOWE

Spróbuj swoich sił i sprawdź na czym polega dubbing i jak wygląda on w studia nagrań. To świetna zabawa ale również ciężka praca. Pokażemy ci jak wykonać i zrealizować się w tej dziedzinie. Wybierz film a my przygotujemy fragmenty do których wstawimy twój głos. Po kursie otrzymasz od nas zmontowany film z twoim głosem, dźwiękami efektów a także muzyką. To świetny prezent dla Twoich bliskich, którzy interesują się pracą głosem, aktorstwem oraz kinematografią.

Żaden z pakietowanie nie spełnia twoich oczekiwań? Opisz jakie masz życzenie, a my skontaktujemy się z tobą możliwie jak najszybciej.